خدمات فنی مهندسی

 این شرکت تلاش نموده است در محورهای ذیل الذکر خدمات فنی مهندسی مورد نیاز صنایع کشور را فراهم نماید.

1-    طراحی و مهندسی سیستمهای کنترل و ابزار دقیق

شرکت کاردان صنعت دقیق آمادگی کامل فنی به منظور ارائه خدمات تخصصی در زمینه طراحی و مهندسی سیستمهای کنترل و ابزار دقیق را دارا می باشد. کارشناسان این شرکت با دارا بودن تجربه های متعدد طراحی سیستمهای کنترل در صنایع مختلف این امکان را فراهم نموده اند که کلیه خدمات ذکر شده در این زمینه و در کلیه برندها را در کشور ارائه نمایند.

بنابر این بخش طراحی و مهندسی این شرکت با توان تخصصی خبرگان این حوزه اطمینان بخشی لازم را برای ارائه خدمات موفق ایجاد نموده است.

 

2-   نصب و راه اندازی سیستمهای کنترل و ابزار دقیق

با توجه به دانش تخصصی مجموعه کارشناسی شرکت کاردان صنعت دقیق و همچنین سوابق متعدد کارشناسان همکار این شرکت در نصب و  راه اندازی  مجموعه های بزرگ صنعتی کشور این شرکت آمادگی لازم جهت انجام پروژه های نصب و راه اندازی و یا بروز رسانی  را دارا می باشد.

 

3-  بررسی امنیت سیستمهای کنترل و ابزاردقیق

با ظهور خطرات ناشی از حملات سایبری به سیستمهای کنترل بدلیل استفاده روز افزون از تکنولوژیهای فن آوری اطلاعات در سیستمهای کنترل و همچنین عدم در نظر گرفتن مباحث امنیتی در زمان طراحی و نصب و راه اندازی سیستمهای کنترل صنایع مختلف کشور نیازمند مباحث کارشناسی و تخصصی این حوزه می باشند. لذا شرکت کاردان صنعت دقیق اقدام به مطالعه و بررسی نقاط ضعف امنیتی سیستمهای کنترل با برندهای مختلف نموده است و با توجه به استانداردهای امنیتی سیستمهای کنترل قادر به شناسایی نقاط ضعف امنیتی سیستمهای کنترل و ارائه راهکار ایمن سازی سیستمها در مقابل بد افزارها و دیگر حملات سایبری می باشد.

4-   تعمیرات سیستمهای کنترل و ابزار دقیق

با توجه به نیاز صنایع کشور به مرجعی برای رفع مشکلات فراوان سیستمهای کنترل در ابعاد سخت افزاری و نرم افزاری, شرکت کاردان صنعت دقیق بدلیل تجارب طولانی مدت کارشناسان خود در این حوزه و در اختیار داشتن متخصصان خبره در کلیه برندهای سیستمهای کنترل این امکان را فراهم نموده است که عیب یابی سیستمهای کنترل را در زمانهای اظطراری خرابی به درخواست صنایع مختلف پاسخگو باشد.

این شرکت همچنین آمادگی ارائه خدمات دوره ای تعمیراتی را در کلیه ابعاد دارا می باشد.

 

5-   تعمیر و بازسازی انواع کارتهای کنترلی و الکترونیکی

 

با توجه به نیاز روزافزون صنایع مختلف کشور جهت تعمیر و بازسازی کارتهای الکترونیکی و کنترلی معیوب و از رده خارج شدن برخی از آنها، شرکت کاردان صنعت دقیق با همکاری شرکای تجاری خود در بخش الکترونیک تصمیم به حل این موضوع گرفت تا با بکارگیری دانش الکترونیکی و کنترلی در این مجموعه خلاء فوق را در صنایع کشور پر کند.